×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ifdsorg/public_html/images/stories/10.11.17_02
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/10.11.17_02

10 листопада в Івано-Франківській Духовній Семінарії ім. свщмч. Йосафата розпочалися Дні духовної віднови, які мають на меті допомогти братам-семінаристам вдосконалити і поглибити своє духовне життя. Проводить ці реколекції досвідчений проповідник та робітник ниви Христової – ієромонах Василь Іванів, ЧНІ.

У часі першої науки семінаристи мали нагоду застановитись над пізнанням самого себе, свого покликання та власної зустрічі з Богом. Проповідник зазначив, що маємо дозволити Богові жити в нас, запросити його до свого серця. Відтак, отець-реколектант поділився з семінарійною спільнотою свідченням із свого власного життя, акцентувавши увагу на важливості Слова Божого у житті кожного християнина. Семінаристи мали нагоду роздумати над словами праведного Митрополита Андрея Шептицького, який пише, що всі незгоди в Церкві і державі є наслідком браку знання Святого Письма. Саме тому, за словами о. Василя, ми повинні використовувати Біблію як аптеку, завданням якої є лікувати душевні рани і запровадити нас до спасіння.

На завершення І науки о. Василь побажав усім семінаристам глибоко застановитися над тим, що є найважливішим для кожного із нас – над життям у єдності з Христом.

стаття: Юрій Федорчак
фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

{gallery}10.11.17_02{/gallery}

Go to top