10 листопада в Івано-Франківській Духовній Семінарії ім. свщмч. Йосафата розпочалися Дні духовної віднови, які мають на меті допомогти братам-семінаристам вдосконалити і поглибити своє духовне життя. Проводить ці реколекції досвідчений проповідник та робітник ниви Христової – ієромонах Василь Іванів, ЧНІ.

У часі першої науки семінаристи мали нагоду застановитись над пізнанням самого себе, свого покликання та власної зустрічі з Богом. Проповідник зазначив, що маємо дозволити Богові жити в нас, запросити його до свого серця. Відтак, отець-реколектант поділився з семінарійною спільнотою свідченням із свого власного життя, акцентувавши увагу на важливості Слова Божого у житті кожного християнина. Семінаристи мали нагоду роздумати над словами праведного Митрополита Андрея Шептицького, який пише, що всі незгоди в Церкві і державі є наслідком браку знання Святого Письма. Саме тому, за словами о. Василя, ми повинні використовувати Біблію як аптеку, завданням якої є лікувати душевні рани і запровадити нас до спасіння.

На завершення І науки о. Василь побажав усім семінаристам глибоко застановитися над тим, що є найважливішим для кожного із нас – над життям у єдності з Христом.

стаття: Юрій Федорчак
фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Go to top