×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ifdsorg/public_html/images/stories/06.11.17_01
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/06.11.17_01

4 листопада в с. Крилос відбулося урочисте заснування «Алеї Миру». Метою цього заходу було вшанування природних багатств і миру в Україні і світі. Ініціатором ідеї було Екологічне Бюро УГКЦ. Дійство очолив владика Володимир, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський.

Відкриття алеї розпочалося із молебня до Бога-Творця, який огортає нас своєю любов`ю і обдаровує незліченними дарами. Молебень очолював владика Володимир, а співом це моління супроводжували брати-семінаристи, що є учасниками братства Центру Душпастирювання Силових Структур. На завершення молебню владика Володимир звернувся з архипастирським словом, у якому наголосив на важливості зберігання багатств природи. «Ми бачимо Всесвіт і природу, що дає нам життя»,- сказав у проповіді високопреосвященніший владика до всіх присутніх. Тоді усі спільно помолилися за всіх загиблих за Україну, за тих хто прагнув миру для своєї держави і для цілого світу. «Миру з Богом і з землею святою по якій ми ходимо» -, побажав владика Володимир усім на завершення.

Також о. Михайло Дзуль, референт Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії щиро подякував усім, хто долучився до цієї акції . «Єдина зброя - це любов до Бога»,- наголосив о. Михайло і побажав миру Божого в житті і серцях.

На відкритті також був присутній Віктор Клід, директор Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду. Він наголосив на важливості єдності у таких питаннях. «Ми єдині і не ділимо нашу землю на куски, бо ми єдині!» - підсумував п. Віктор.

Тоді усі спільно висадили дерева на новоствореній «Алеї Миру». Дана акція є не тільки екоініціативою, але своєрідним молитовним кроком до відновлення миру в Україні.

стаття: Святослав Коткевич
фото: Андрій Байдюк

Інформаційний центр ІФДС

{gallery}06.11.17_01{/gallery}

Go to top