4 листопада в с. Крилос відбулося урочисте заснування «Алеї Миру». Метою цього заходу було вшанування природних багатств і миру в Україні і світі. Ініціатором ідеї було Екологічне Бюро УГКЦ. Дійство очолив владика Володимир, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський.

Відкриття алеї розпочалося із молебня до Бога-Творця, який огортає нас своєю любов`ю і обдаровує незліченними дарами. Молебень очолював владика Володимир, а співом це моління супроводжували брати-семінаристи, що є учасниками братства Центру Душпастирювання Силових Структур. На завершення молебню владика Володимир звернувся з архипастирським словом, у якому наголосив на важливості зберігання багатств природи. «Ми бачимо Всесвіт і природу, що дає нам життя»,- сказав у проповіді високопреосвященніший владика до всіх присутніх. Тоді усі спільно помолилися за всіх загиблих за Україну, за тих хто прагнув миру для своєї держави і для цілого світу. «Миру з Богом і з землею святою по якій ми ходимо» -, побажав владика Володимир усім на завершення.

Також о. Михайло Дзуль, референт Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії щиро подякував усім, хто долучився до цієї акції . «Єдина зброя - це любов до Бога»,- наголосив о. Михайло і побажав миру Божого в житті і серцях.

На відкритті також був присутній Віктор Клід, директор Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду. Він наголосив на важливості єдності у таких питаннях. «Ми єдині і не ділимо нашу землю на куски, бо ми єдині!» - підсумував п. Віктор.

Тоді усі спільно висадили дерева на новоствореній «Алеї Миру». Дана акція є не тільки екоініціативою, але своєрідним молитовним кроком до відновлення миру в Україні.

стаття: Святослав Коткевич
фото: Андрій Байдюк

Інформаційний центр ІФДС

Go to top