×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ifdsorg/public_html/images/stories/27.10.17_03
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/27.10.17_03

Після урочистостей і ввітальних слів розпочалось пленарне засідання, першу доповідь на якому мав прот. Олесь Будзяк. Він виголосив конференцію на тему: « Минуле та сучасність Івано-Франківської (Станіславівської) Духовної Семінарії».

Ректор зазначив, що наша семінарія мала нелегку історію. В час тоталітарного режиму вона була закрита, а згодом, у час незалежності, відбувся великий період відбудови. Зараз семінарія чудово функціонує і може похвалитися чудовими вихованцями. Також виступила з доповідю с. Ореста Борщовська ССНДМ, що зазначила: «Для всіх сестер постать о. Єремії є дуже особливлою, адже він був співзасновником їхнього Згромадження».

Цікаві доповіді виголосили також  о. Єронім Грім, віце-ректор ВІФБС, о. Полікарп Марцелюк ЧСВВ, Голова Постуляційного центру беатифікації УГКЦ. Всі присутні дізналися про цікаві факти з життя о. Єремії,  а о. Полікарп розповів про беатифікаційний процес отця.

Доповідачами також були пан Олег Єгришій, канд. іст. наук, о. Віталій Козінчук, доктор філософії, пан Олег Савчук, канд. іст. наук, а о. Даниїл Сікора ЧСВВ  поділився своїми дослідженнями архівних матеріалів про смерть та місце поховання о. Єремії.

Згодом кожен зміг поставити питання доповідачам.

Після загальної дискусії відбулась організована екскурсія по Івано-Франківську, і на цьому перший день конференції було завершено.

стаття: Роман Кулиницак
фото: Віталій Лесів

Інформаційний центр ІФДС

{gallery}27.10.17_03{/gallery}

Go to top