Івано-Франківська Духовна Семінарія — Вітаємо з Днем Народження!
×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ifdsorg/public_html/images/stories/10.10.17_01
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/10.10.17_01

Ректорат, працівники та вся  спільнота братів щиросердечно вітають віце-ректора Івано-Франківської Духовної Семінарії прот. д-ра Андрія Чорненка з 35-літтям!

Всесвітліший отче! Цей рік запам'ятався великим Божим благословенням для Вас, яке вилилось у здобутті високого наукового ступеня та надзвичайно плідній праці на благо семінарії та всієї Української Греко-Католицької Церкви. Тому ми складаємо свої молитви за те, щоб Господь ніколи не віднімав своєї благодаті, благословення, завжди проводив Вас своїми стежками та обдаровував здоров'ям. Зі своєї сторони бажаємо Вам завжди бути послушним до кінця волі Божій, щоб у майбутньому здобути ще більше досягнень у всіх сферах життя. Нехай великий покровитель, святий апостол Андрій завжди заступається за Вас перед троном Всемогутнього Бога, а Марія покриває своїм омофором для щасливого життя ще тут, на землі, у світлі Слави Божої.

Цього всього бажаємо Вам на Многії і Благії літа!

{gallery}10.10.17_01{/gallery}

Go to top