18 вересня в Івано-Франківській Духовній Семінарії імені свщмч. Йосафата, була відслужена приміційна Божественна Літургія, яку очолив нововисвячений пресвітер, префект ІФДС о. Іван Вінтоняк

у співслужінні з головним духівником прот. Ярославом Тимішаком, духівником ієромонахом Романом Кандрачем, отцем-економом Ярославом Шмадилом, сповідник о. Василь Гоголь, диякони Юрій Сидір та Дмитро Гутник. Це урочисте богослужіння супроводжували своїм чудовим співом учасники семінарійного хору "Благовіст"

Після завершення Божественної Літургії прот. Андрій Чорненко привітав о. Івана з його першою Літургією у якості пресвітера, яку сьогодні він так відважно та впевнено очолив у стінах своєї альма-матер. Також о. Андрій побажав нововисвяченому священику досконалого служіння та витривання в доброму до кінця. Після слів привітання хористи заспівали о. Івану многоліття. В свою чергу, нововисвячений священнослужитель подякував всій семінарійній спільноті за можливість сьогодні разом служити Божественну Літургію. Опісля о. Іван уділив усім присутнім своє благословення.


фото: Дмитро Дем'янів

Інформаційний центр ІФДС

 

Go to top