У п’ятницю, 7 липня, у світлий празник Різдва Предтечі і Хрестителя Господнього Івана, Преосвященний Владика Йосафат Мощич з архипастирським візитом відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці с. Нараївка, Більшівцівського протопресвітеріату, щоб очолити Архиєрейську Божественну Літургію та здійснити Чин Ієрейських свячень. Літургію співслужили отець-парох Микола Цимбалістий, віце-ректор Духовної Семінарії д-р протоієрей Андрій Чорненко та інші запрошенні священики.

У своїй проповіді, Владика наголосив на важливості особистого молитовного життя новопоставлених пресвітерів. «Моліться не менше, як дві-три години у день!» - закликав проповідник.

Цього дня, після «Херувимської пісні» чотири диякони: Михайло Паляк, Богдан Коцовський, Віктор Григорук та Володимир Палій прийняли з рук Преосвященного Владики Святе Таїнство Священства.

Своїм чудовим співом Божественну Літургію прикрасив хор «Осанна» з м. Івано-Франківська та брати-семінаристи.

Звертаючись до Архиєрея у своєму подячному слові, отець-парох Микола Цимбалістий зауважив: «Сьогодні для Нараївки відбулася особлива подія, адже за 93 роки існування храму, у ньому ще ніколи ніхто не приймав Таїнство Священства». Також він висловив надію, що Владика вже в близькому часі, знову відвідає їхню парафію, щоб відсвяткувати 95-ліття храму та освятити новий іконостас.

Після Архиєрейської Літургію із словами вдячності до Владики звернулися нововисвяченні ієреї. Вони висловили вдячність Господу за неоціненний дар життя та покликання, а також подякували всім, хто супроводив їх до цього найрадіснішого моменту у житті. Також із словами синівської вдячності та любові новоієреї звернулися до Владики, бажаючи йому: «Божого благословення для невтомної апостольської праці сіяння Божого Слова».

На завершення, нововисвяченні священики уділили всім присутнім своє перше ієрейське благословення.

Стаття та фото надані прес-службою Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Посилання на оригінальний ресурс

 

Go to top