12 квітня в Івано-Франківській Духовній Семінарії  ім. свщмч. Йосафата завершилися дні віднови духа, які цього разу для семінаристів провадив адміністратор Патріаршого собору Воскресіння Христового у м. Києві, ієромонах Никанор Лоїк.

Протягом восьми наук, які тривали три дні брати семінаристи перебуваючи у повній тишині мали можливість розважати над даром любові, даром вдячності Богові, за те, чим він нас щоденно обдаровує та інших дарах, які нам дані. В останній науці отець-реколектант наголосив на нашій кінцевій меті, якою є небо.

В свою чергу ректор семінарії, протоієрей Олесь Будзяк від імені всього ректорату та братів-семінаристів щиро подякував отцю-реколектанту, за прекрасні науки, які браття мали можливість почути протягом трьох днів Страсного тижня. В словах подяки о. Олесь сказав: «Для того, щоб говорити 5 хвилин потрібно готуватися годинами, а Ваші науки, отче Никаноре були короткими, чіткими та доступними, які запалали у серці кожного семінариста».

На завершення, семінарійна спільнота заспівала ієром. Никанору «Многая літа», а він окропив усіх присутніх освяченою водою.

стаття: Іван Харевич,
фото: дмитро Дем'янів,
Інформаційний центр ІФДС

 

Go to top