9 березня в Івано-Франківській Духовній Семінарії ім. свщмч. Йосафата відбувся вечір-реквієм з нагоди пам’яті великого письменника, патріота та велета духу –Тараса Григоровича Шевченка, якого ще в нашому народі називають невмовкаючим кобзарем, слова якого линуть крізь століття і запалюють серця всіх українців.

Чудово розіграні театральні постановки, які супроводжувались піснями-думами великого кобзаря, змогли краще дозволити всім присутнім пізнати постать Тараса Шевченка. Його безсмертні твори, які дали нове життя для української мови та нове дихання для справжнього патріотизму, сьогодні знову голосом століть закликають нас правдиво любити та цінувати нашу Неньку-Україну. Не можемо уявити собі нашого народу без Шевченка, який запалював серця мільйонів українців любов’ю до рідної землі та оживляв їхню національну свідомість.

Читайте також: Наша дума, наша пісня не вмре, не загине…

На завершення сьогоднішнього вечора пам’яті ректор ІФДС прот. Олесь Будзяк щиросердечно подякував всім семінаристам, які організували та представили таке чудове дійство, а також, у своєму повчальному слові, відзначив унікальну роль та особливу гідність постаті Тараса Григоровича Шевченка, твори якого ніколи не втратять своєї актуальності та близькості для кожного справжнього українця, але ще протягом довгих віків будуть оживляти дух нашого народу.

стаття: Августин Тимчак,
фото: Дмитро Дем'янів,
Інформаційний центр ІФДС

Go to top