×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/stories/01.02.17
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Сьогодні , 1 лютого у стінах Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата відбулося представлення низки книг видавництва «Апостол». Це дійство розпочав молитвою префект ІФДС архідиякон Іван Вінтоняк.

Вступне слово було за о. Романом Терлецьким, який є богословський редактор видавництва «Апостол». Він коротко розповів про формування видавництва та його мету. Опісля відбулася презентація короткометражного фільму про їхню діяльність та книги, які розповсюджуються. Були презентовані такі книги: «40 днів Словом Божим», «Чуда справді стаються», «Вибір шляху», «З кайданами на руках», «Хосемарія Ескріва» та інші, проте найбільший акцент та розповідь зосереджувалися на перших п’ятьох. Направду, ці книги є справжніми путівниками та радниками для семінаристів та священиків, у яких завжди знайдеться відповідь на те чи інше питання, і які є чудовим джерелом духовного зростання.

Читайте також: Мощі блаженної Йосафати Гордашевської прибули до ІФДС

Після пізнавальної презентації д-н. І. Вінтоняк, від імені ректора та всіх настоятелів, висловив подяку працівникам видавництва «Апостол», які постійно стараються, щоб кожна книжка виходила на світ цікавою та пізнавальною. Він побажав, щоб і надалі видавництво  успішно продовжувало свою діяльність. Після слів подяки всі семінаристи заспівали сьогоднішнім гостям «Многая літа».

стаття: Юрій Яворський,
фото: Олексій Стронський,
Інформаційний центр ІФДС

{gallery}01.02.17{/gallery}

Вгору