alt3 листопада у приміщенні навчального корпусу Івано-Франківської Архієпархії розпочала роботу Школа журналістики. Співорганізаторами Школи стали: Місія «Апостол», Медіа-центр «Апостол» Івано-Франківського Архієпархіального управління, Національна Спілка Журналістів України та Кафедра журналістики Національного Прикарпатського Університету ім. Василя Стефаника.

Учні школи - це вихованці і випускники Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата Кунцевича та молоді миряни. У відкритті Школи взяли участь о. Роман Терлецький - директор Медіа-центру «Апостол» та духівник Місії «Апостол», викладач кафедри журналістики доцент п. Наталя Димніч, п. Надія Стасюк – представник Місії «Апостол» та кандидат філологічних наук п. Ганна Марчук - завідувач згаданої кафедри, яка і провела захоплюючий «перший урок».

Заняття розраховані до грудня місяця. Протягом цього часу відбудуться 16 занять, в яких учні Школи навчатимуться навиків та основ журналістики у її різних проявах - преса, телебачення, радіо та інтернет-ресурси. Також планується проведення практичних занять.

Джерело: ugcc.if.ua