alt31 жовтня відбулося святкування 10-ліття діяльності каплиці св. Луки-лікаря, при Івано-Франківській обласній психоневрологічній лікарні № 3. Участь в заході взяв Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин.

Розпочались урочистості з проведення круглого столу, в якому прийняли участь лікарі, психологи, капелани та гості свята. Активну підтримку в проведенні конференції надав головний лікар диспансера п. Мирон Мулик.

«За ці 10 років ми бачимо добру співпрацю між церквою і вашою установою. В цій співпраці ми завжди вчимося один у одного чогось нового. Церква є постійно відкрита серцем на кожного з вас для того, щоб допомагати потребуючим», - сказав Предстоятель Івано-Франківської Архієпархії Кир Володимир.

В свою чергу, капелан лікарні прот. Василь Рак зауважив, ми формуємось як церква біля того, хто страждає. «Ми церква тоді, коли допомагаємо», - переконаний священнослужитель.

Після жвавого обговорення та екскурсії у каплиці св. Луки-лікаря всі присутні мали нагоду спільно помолитись Архієрейську Божественну Літургію, яку відслужив Митрополит Володимир, отець-капелан Василь Рак, Ректор Духовної Семінарії прот. Олесь Будзяк та Голова комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії о. Руслан П’яста.

Після Служби Божої Митрополит Володимир висловив слова вдячності для працівників закладу, закликаючи їх і надалі ретельно та дбайливо виконувати покладені на них обов’язки, та благословив усіх на добру працю.

Прес-служба Архієпархії

Go to top