altВеличне свято! Чи не так? Ці юні хлопці, а в майбутньому священики сьогодні вперше одягли свій кожноденний одяг, ризу спасіння, одежу радости. Свято стало ще більш урочистим, бо до нас завітав Високопреосвященний Митрополит Володимир (Війтишин). Саме владика цьогоріч очолив святкове богослужіння до покровителя семінаристів – священномученика Йосафата.

Не дивно, що сьогодні першокурсники переживали більш за всіх, можливо й хвилювалися так щиро вперше у житті. Великою підтримкою для них стали родичі та батьки, які були присутні, єднаючись у молитві з усією семінарійною спільнотою.

У проповіді Владика наголосив, що така проста річ, як носіння підрясника, має неабиякий вплив на життя духовних осіб, переображує їх, роблячи знаком присутності Христа у очах інших. Опісля, в чині благословення і вручення підрясників, який здійснив головний духівник семінарії прот. Ярослав Тимішак, браття склали обіцянку на вірність Богові та Святій Церкві.

Відтак розпочався концерт з нагоди свята. Впродовж концерту семінаристи славили Бога у піснях, дякували батькам. Слово мав і перший курс, зокрема брат Роман Кулинцак прочитав чудового авторського вірша- подяку матерям. Сповнені радості та щирих емоцій першокурсники разом із гостями щиро дякували учасникам концерту своїми оплесками.

На завершення, ректор ІФДС прот. Олесь Будзяк звернувся з подячним словом до владики та батьків, які виховали гідних синів Христових, достойних синів Церкви та України.

стаття: Олексій Стронський,
фото: Дмитро Дем'янів,
Інформаційний центр ІФДС

Go to top