alt25 жовтня, семінарійна спільнота мала нагоду вітати в стінах семінарії єпарха Коломийсько-Чернівецького – Кир Василія (Івасюка), який прибув для зустрічі з семінаристами приналежними до цієї єпархії.

Розпочали зустріч зі спільної молитви, а опісля архієрей виголосив науку, яка базувалася на недільному Євангелії. «Ісус Христос зробив простих рибалок ловцями людей, завдяки їхньому довір’ю. Віра рибалок на початку була дуже слабою і немічною, але коли вони бачили чудеса, тоді готові були йти за Його покликом у вогонь і воду та бути свідками аж до краю землі»,- наголосив проповідник. Також архієрей наголосив на необхідності плідної праці у таких соціальних закладах як лікарні, навчальні заклади, геріатричні пансіонати. Для того, щоб семінаристи направду уподібнювалися до апостолів, які були відважними та горіли Словом Божим, яке виходило з їхніх уст. «Ви є майбутнє нашої Церкви та наша надія», – зазначив архієрей.

Опісля, владика Василій звернувся до семінаристів з пропозицією продовження навчання за кордоном, розповів про певні умови вступу, а також відбору, що очікуватиме тих семінаристів, які зголосяться на продовження студій.

На завершення зробили спільне фото з Архієреєм, ректором семінарії о. ліц Олесем Будзяком, віце-ректором о. ліц Андрієм Чорненком, о. віце-канцлером КЧЄ Андрієм Квіком, які також були присутні на цій зустрічі.

стаття: Микола Врубель,
семінарист ІІІ курсу,
фото: Олексій Стронський,
Інформаційний центр ІФДС

Go to top