altСьогодні, 17 жовтня в семінарійному храмі Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата відбулась презентація книги о. д-р Володимира Містермана "БОЖЕ СТВОРІННЯ ПРАГНЕ МИЛОСЕРДЯ". Невипадково дане  дійство відбулось саме цього дня, адже сьогодні вшановується пам'ять св. Франциска з Ассіза, який був настільки людиною молитви, що з радістю молився навіть за все творіння і разом з ним.

Розпочалась презентація спільною молитвою, яку очолив Преосвященний Владика Йосафат (Мощич)  – єпископ-помічник Івано-Франківський. Опісля він привітав всіх присутніх, організаторів дійства, а також подякував всім тим, хто спричинився до видання книги.

Після вітального слова Владики Йосафата із презентацією своєї книги виступив о. д-р Володимир Містерман. Він наголосив на тому, що вона надрукована у вигляді духовно-екологічних роздумів над ділами милосердя, яких є сім щодо тіла і сім щодо душі, з'явилась на світ внаслідок щирого бажання, викликаного проголошенням Святішим Отцем Франциском Надзвичайного Ювілею – Року Милосердя, відсвіжити в пам'яті окремих вірних і християнських громад їх головне покликання і місію у світі - віднайти і втілити правдиве місце серед Божого створіння.

На презентації також був присутній Преосвященний Владика Богдан (Дзюрах) – секретар Синоду Єпископів УГКЦ, який звернувся з вітальним словом до всіх присутніх, наголосивши на тому, що християни покликані звертати увагу на тих, які благають про милосердя. Він додав, що стан природи впливає на наше тіло. Опісля Владика Богдан подякував працівникам Бюро УГКЦ з питань екології, які намагаються зробити нас свідомими екологічного гріха.

Також до гостей звернувся керівник Бюро УГКЦ з питань екології доктор Володимир Шеремета, який є відповідальним редактором книги. Він наголосив на тому, що дана збірка дозволяє краще зрозуміти цілісність Божого створіння і плану спасіння.

Вкінці всі присутні спільно помолилися молитву до Богородиці "Під Твою милість", яку очолив Владика Богдан.

стаття: Юрій Матійчик,
фото: Олексій Стронський,
Інформаційний центр ІФДС


 

Go to top