http://www.dds.edu.ua/images/stories/liturgia_20_rokiv_2016%20121.jpg15 жовтня 2016 року, з нагоди 20-ліття Дрогобицької духовної семінарії, в Катедральному храмі Пресвятої Трійці відбулась Архиєрейська Божественна Літургія. Очолив богослужіння владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні преосвященного Клавдіо (Гуджеротті), Апостольського Нунція в Україні, і владики Григорія (Комара), єпископа-помічника Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

На святкування прибула численна кількість духовенства Самбірсько-Дрогобицької єпархії, ректори та представники семінарій УГКЦ. Богослужіння супроводив співом семінарійний хор "Оранта". Від Івано-Франківської духовної семінарії спільноту з ювілеєм привітав ректор ІФДС - прот. Олесь Будзяк.

У своїй проповіді владика Ярослав висловив подяку Богові за блаженної пам'яті владику Юліана (Вороновського), з благословення якого відбулась важлива подія в історії УГКЦ - заснування Дрогобицької духовної семінарії. Єпископ подякував ректорові та іншим співпрацівникам, які вклали свою лепту у розвиток семінарії, а також всьому викладацькому складу, які натхненно доносили до студентів Боже Слово.

Наприкінці до присутніх звернувся зі словами привітання преосвященний Клавдіо (Гуджеротті), який побажав викладачам та семінаристам духовно зростати і приносити рясні плоди праці. Після завершення Божественної Літургії владика Ярослав нагородив десятьох священиків, що належать до викладацького складу семінарії, протоієрейськими хрестами.

За матеріалами: інтернет сторінки ДДС