altВвечері з 12 на 13 жовтня, семінаристи Івано-Франківської Духовної Семінарії на чолі із віце-ректором, протоієреєм Андрієм Чорненком уже традиційно проводили нічні чування у відпустовому місці – селі Крилос.

Розпочалися чування із Вечірньої, яку очолив о. Андрій, а прекрасним співом прикрасив семінарійний гурт "Εφφατα". Після Богослужіння священик дав першу науку на тему "Покаяння".

Продовжилися чування Молебнем до Пресвятої Богородиці – Милосердя двері, в часі якого, відбувся урочистий виніс Чудотворної ікони Крилоської Богородиці! В кінці Молебню бр. Михайло Паляк дав наступну науку на тему: "Богородиця – двері нашого спасіння".

Опісля прочани мали можливість отримати благословення через мирування та приклонитися до Чудотворної ікони і мощей св. Отця Піо.

Завершилися чування Божественною Літургією, в часі якої отець віце-ректор виголосив проповідь на тему Божого Милосердя, яке виявляється у Тайні Покаяння. "Ми не заслуговуємо прощення, а отримуємо його виключно, як дар від нашого Милосердного Бога" – сказав священик.

На завершення всі присутні разом молилися за мир і спокій в Україні, молитву "Боже Великий Єдиний".

стаття і фото: Іван Харевич,
Інформаційний центр ІФДС

001.jpg 002.jpg 003.jpg

004.jpg 005.jpg 006.jpg

007.jpg