alt10 жовтня в Івано-Франківській Духовній Семінарії ім. свщмч. Йосафата була відслужена Божественна Літургія, яку очолив віце-ректор прот. Андрій Чорненко, який сьогодні святкує день своїх уродин. На богослужінні вся семінарійна спільнота мала змогу спільно помолитися за о. Андрія та просити у премилосердного Господа для нього щедрих духовних та небесних ласк.

Після завершення Літургії, від імені ректорату ІФДС та ІФБУ духівник семінарії о. д-р. Василь Гоголь сердечно привітав о. Андрія та побажав йому міцного фізичного та духовного здоров’я, сили і наснаги у подальшому священичому служінні та постійного покрову і заступництва Богородиці. Після привітальних слів вся семінарійна спільнота заспівала отцю «Многая літа».

Продовжилося святкування уже в рефектарі, де семінаристи привітали свого духовного батька та наставника, побажавши йому Божого благословення, терпеливості і витривалості у своїй нелегкій праці як духовного форматора для всіх студентів, після чого вся семінарійна спільнота знову заспівала о. Андрію «Многая літа».

Бажаємо Вам щастя і достатку, ясного неба і тепла, в роботі успіху й терпіння, у священичій праці вічного горіння.

стаття: Августин Тимчак,
фото: Дмитро Дем'янів,

Інформаційний центр ІФДС

001.jpg 002.jpg 003.jpg

004.jpg 005.jpg 007.jpg

008.jpg 009.jpg 010.jpg

011.jpg 012.jpg 013.jpg

014.jpg