alt5 жовтня семінаристи ІІ курсу Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата мали нагоду відвідати храм Святих Кирила і Методія у с. Крихівці, де братів зустрів настоятель храму ієрм. Йосафат Бойко, ВС. Майбутні священики мали можливість поспілкуватися з досвідченим парохом, який з радістю розповів братам-семінаристам про будівництво храму, провів екскурсію та розповів про унікальні духовні скарби, які зараз перебувають у храмі.

Зокрема, о. Йосафат розповів про єдину в Україні копію Гваделупської ікони Божої Матері. Хлопці мали змогу ознайомитись з історією ікони та почути про її унікальність. Надалі, семінаристи могли приступити до мощей св. Івана Павла ІІ та св. Йосафата Кунцевича. Відтак, отець-настоятель зазначив, що осердям усього нашого християнського життя є Пресвята Євхаристія. Пошановуючи чудотворні ікони та мощі святих ми маємо розуміти, що такі речі повинні нас лише заохочувати приступати до Святих Тайн.

Опісля душпастир поділився досвідом управління парафією, розповів як молоді священики повинні приймати нові виклики часу та провадити своїх вірних до Царства Божого. Наостанок, семінаристи зробили спільне фото, подякували ієрм. Йосафату за його відкритість та заспівали йому «Многая літа».

стаття: Юрій Федорчак
Інформаційний центр ІФДС
 

001.jpg 002.jpg 004.jpg

005.jpg 006.jpg 007.jpg