altКатехитичне служіння є одним з найважливіших аспектів творіння живої парафії. Зокрема дуже важливим є таке служіння семінаристів, як майбутніх душпастирів. Саме тому 1 жовтня в семінарійнійгому храмі відбулось святкування Дня катехита за участі катехитів з усієї Івано-Франківської Архієпархії.

Зранку, зареєструвавшись, учасники спільно помолились Архиєрейську Божественну Літургію. Очолив богослужіння Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир (Війтишин) у співслужінні віце-ректора семінарії прот. Андрія Чорненка та священиків архієпархії. Учасники семінарійного хору "Благовіст" прикрасили це святкове богослужіння прекрасним співом. Під час Літургії відбувся чин благословення на катехитичне служіння. Завершили молитву духовним гімном "Боже Великий Єдиний".

Опісля голова катехитичної комісії Івано-Франківської Архієпархії с. Юліана Дзюбата, ЗСМ вручила всім присутнім катехитам грамоти і подарунки. Зокрема приємним дарунком для кожного був посібник з катехизації дорослих, який був нещодавно надрукований спеціально для катехитів УГКЦ.

Після обіду вихованці катехитичних шкіл Івано-Франківська представили присутнім чудовий концерт.

стаття: Олексій Стронський
фото: Дмитро Дем'янів
Інформаційний центр ІФДС

Go to top