altСьогодні, у неділю після Воздвиження Чесного Хреста, семінарійна спільнота спільно із закордонними гостями молились Утреню та Божественну Літургію св. Йоанна Золотоустого.

Ранішнє моління очолив прот. Андрій Чорненко, віце-ректор ІФДС. Згодом розпочалася Божественна Літургія, яку очолив шановний гість, прот. Сергій Знак, який служить для українців у діаспорі в Барселоні, йому співслужили: прот. Андрій Чорненко, прот. Віталій Періг, ще один шановний гість нашої спільноти, колишній префект Київської трьохсвятительської духовної семінарії, ієрей Володимир Федорів, сповідник ІФДС, а також ієрей Іван Смішко, в минулому префект ІФДС.

У своїй проповіді о. Сергій наголосив на тому, що Христос дає нам хрести і кожному вдається по-різному їх нести. Отець Сергій наголошував на тому, що нам потрібно приймати  хрести, дані нам Христом, бо кожен хрест, кожне випробовування розпочинає в нашому житті новий етап.

Опісля Святої Літургії зі словом до гостей звернувся віце-ректор ІФДС, він подякувам отцям за спільну молитву, побажав і далі ревно служити у винограднику Христовому на многії та благії літа.

Усі недільні богослужіння свої співом супроводжували учасники семінарійного хору «Благовіст»

стаття: Роман Гулик
фото: Дмитро Дем'янів
Інформаційний центр ІФДС

Go to top