alt30 вересня в рамках прощі братства Введення в Храм Пресвятої Богородиці по Прикарпатті до Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата завітали семінаристи – учасники братства та настоятелі з Львівської Духовної Семінарії Святого Духа. В контексті цих братніх відвідин в семінарійному храмі була відслужена Вечірня, яку супроводжували своїм співом семінаристи Львівської Семінарії.

Після спільного богослужіння, віце-ректор ІФДС прот. Андрій Чорненко щиросердечно привітав гостей в стінах нашої семінарії та побажав їм з Божим благословенням та великою духовною користю для себе довершити прощу по Прикарпаттю. Після цього віце-ректор ЛДС о. д-р. Михайло Лесів подякував ректорату ІФДС та семінарійній спільноті за їхню гостинність, а також подарував для нашої семінарії чудову ікону. Також о. Михайло наголосив на духовному аспекті прощі братства Введення в Храм Пресвятої Богородиці, учасники якого, відвідуючи Прикарпатський край, зможуть набратися духовних сил та енергії для подальшого успішного навчання та духовної формації.

Семінаристи ЛДС мали змогу сьогодні ознайомитись з побутом нашої семінарії, помолитися в семінарійному храмі та спільно повечеряти в рефектарі. Вся семінарійна спільнота ІФДС отримала незабутні приємні враження від сьогоднішніх відвідин, спільної молитви та спілкування з гостями.

стаття: Августин Тимчак
фото: Олексій Стронський
Інформаційний центр ІФДС

001.jpg 002.jpg 003.jpg

004.jpg 005.jpg 006.jpg

007.jpg 008.jpg 009.jpg

010.jpg 011.jpg 012.jpg

013.jpg 014.jpg 015.jpg