alt28 вересня семінарійна спільнота мала нагоду вітати у своїх стінах гостя з Франції брата Бенуа, члена ордену Тезе. Спеціалізацією ордену Тезе є праця з молоддю, а особливістю – поліконфесійність. До складу ордену входять близько 100 братів з 9 країн світу.

Брат Бенуа мав можливість розмовляти з семінаристам. Вони дізналися про головну мету діяльності ордену Тезе – екуменізм. У своєму зверненні брат Бенуа зазначив, що для нас пошуки християнської єдності повинні базуватися найперше на особі Ісуса Христа. Екуменізм – це отримувати щось хороше від інших, та зберігати і шанувати своє.

Щороку спільнота Тезе організовує великі зустрічі з молоддю в різних європейських містах. Цього року зустріч молоді ТЗ відбудеться у Ризі (Латвія), на якій очікується понад 25 000 молодих людей з усього світу.

Браття активно брали участь в конференції, ставлячи важливі питання сьогодення, на які брат Бенуа з радістю відповідав. Наостанок, семінаристи отримали запрошення відвідати зустріч у Ризі, яка відбудеться напередодні Нового року.  

Більш детальна інформація стосовно ордену Тезе на офіційній інтернет сторінці спільноти.

Юрій Федорчак,
Інформаційний центр ІФДС


Go to top