altУ  неділю 25 вересня, семінаристи III курсу Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата вирушили на прогулянку  до с. Вовчинець, разом із куратором курсу отцем-доктором Василем Гоголем.

Помолившись Божественну Літургію у семінарійному храмі, брати-семінаристи разом з отцем-духівником вирушили до с. Вовчинець, а точніше на Вовчинецькі гори, які традиційно називають «Стінка». На перший погляд гора дійсно схожа на стіну, яка здіймається на сотню метрів над р. Бистриця. Прогулявшись цими горами, семінаристи рушили до Вовчинецьких озер, по-іншому їх називають «Озера на Каскаді».

Прибувши на зазначене  місце, брати семінаристи мали можливість вислухати Слово Боже, яке засівав у їхні серця отець Василь. Після захоплюючої проповіді духівника, брати оглянули невимовну красу Вовчинецьких озер, а після всього побаченого, на березі озера влаштували невеличкий пікнік.

Після прогулянки усі разом помолились за мир та спокій у нашій Державі Україні і заспівали Духовний гімн «Боже Великий Єдиний».

Василь Рубльовський,
семінарист III курсу

 

Go to top