altВ суботу 24 вересня, семінаристи разом із настоятелями Івано-Франківської Духовної Семінарії відбули пішу прощу до Погінської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці «Цариця Покуття» жертвуючись за мир та спокій в Україні.

Розпочалась проща спільною молитвою з самого ранку. Під час подорожі брати спільно молилися, співали, спілкувались на духовні теми. Загалом хода тривала 4 години. Наближаючись до відпустового місця група паломників сформувавши процесію, торжественно вступила на святу землю українського народу.

Семінаристи взяли участь у Божественній Літургії, а також Молебні до Пресвятої Богородиці. Під час проповіді отець-ректор звернувся до семінаристів з напутніми словами. Він пригадав про важливість жертвування часу, можливостей та зусиль в формації семінаристів як майбутніх душпастирів. Пізніше мали коротку екскурсію Святоуспенською василіанською обителлю, зокрема відвідали Трапезний храм, монастирську каплицю.

Місцевий ігумен ієрм. Никодим Гуралюк,ЧСВВ розповів братії про чуда Богородиці, прославленої в Погінській іконі, переповів численні свідчення зцілень. Віримо, що «Цариця Покуття» почує наші молитви, і допоможе нам гідно розпочати новий навчальний рік, а найосновніше, випросить у Всевишнього Миру та спокою для неньки України.

Олексій Стронський,
семінарист ІІ курсу

Go to top