20 вересня, Святіший отець, Папа Франциск проголосив Днем молитви за мир. В свою чергу, Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав, закликав: єпископів, священиків, богопосвячених осіб та усіх вірних долучитися до цієї ініціативи та в усіх храмах нашої церкви відслужити Молебень до Христа Милосердного, що його молимося у Святому році Божого Милосердя.
 
Спільнота Івано-Франківської Духовної Семінарії, на чолі з ректором, протоієреєм Олесем Будзяком, віце-ректором, протоієреєм Андрієм Чорненком, префектами та духівниками молитовно долучилися до даного заклику Вселенського Архієрея.
 
Ввечері, 19 вересня, в переддень Дня молитви за мир, в семінарійному храмі було відслужено молебень до Христа Милосердного за мир в усьому Світі, а особливо за мир в Україні. В часі молебню в храмі лунали прохання за Божу опіку над усіма воїнами, які виконують свій обов’язок захисту Вітчизни. За тих, які в наслідок війни змушені покинути свої домівки, за тих, які втратили своїх рідних та близьких та всіх, що постраждали і надалі страждають від військового конфлікту на теренах Східної України.
 
На завершення уся семінарійна спільнота, єдиним серцем та єдиними устами молилася молитву «Боже вислухай благання».
 
Інформаційний центр ІФДС

Go to top