alt18 вересня на парафії Воздвиження Чесного Хреста Господнього в смт. Лисець відзначали 10-ліття з дня освячення каплиці Святого Пантелеймона Цілителя, яка завжди приймала і приймає вірних на території місцевої лікарні.

Каплицю 10 років тому для потреб хворих і їх рідних, освятив владика Софрон (Мудрий). З того часу кожен недужий має можливість попросити у Бога ласки оздоровлення.

Урочистості розпочалися Божественною Літургією у храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього, яку очолив синкел Івано-Франківської Архієпархії у справах духовенства священичих родин, митрофорний протоієрей Олег Каськів і співслужінні з ректором ІФДС, протоієреєм Олесем Будзяком та парохом смт. Лисець протоієреєм Федором Бойком. Літургію своїм чудовим співом супроводжував місцевий хор та семінаристи. Після Літургії о. Федір подякував о. Олегу та о. Олесю за їхнє служіння задля добра і розвитку нашої Церкви у справах виховання нової генерації духовенства.

Потім всі священики, семінаристи та парафіяни вирушили до лікарняної каплиці, де відслужили молебень до Святого Пантелеймона Цілителя. Після молебню  з вітальним словом до чисельних парафіян та лікарів звернулися: головний лікар Лисецької ЦРЛ Тарас Скоропад, головний медичний капелан Івано-Франківської Архієпархії о. Руслан П’яста.

На завершення отці вручили митрополичу грамоту головному лікарю Лисецької ЦРЛ та всьому медичному персоналу, і подякували лікарям за їхню працю і служіння.    

 Юрій Федорчак,
семінарист ІІ курсу

 

 

Go to top