alt13 вересня в стінах Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата після торжественної Архієрейської Літургії з нагоди початку нового навчального року відбулося урочисте вручення декретів отцям-настоятелям ІФДС та працівникам Архієпархіального управління.

Високопреосвященний Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир своїм указом перевів ректора ІФДС митр. прот. Олега Каськіва на посаду синкела в справах духовенства та священичих родин, віце-ректора ІФДС прот. Олеся Будзяка на посаду нового ректора ІФДС, прот. Андрія Чорненка на посаду нового віце-ректора ІФДС. Митрополит привітав вищезгаданих отців із отриманням нового уряду, побажав їм Божого благословення, ревності, терпеливості та пастирської любові для доброго служіння на благо Церкви. Новому ректорату ІФДС Висопреосвященний владика Володимир побажав, щоб вони з ревністю та старанністю, у святості та любові, виховували майбутнє нашої Церкви.

Вся семінарійна родина щиро вітає отця-ректора Олеся Будзяка та віце-ректора Андрія Чорненка з прийняттям такого високого і відповідального уряду та бажає їм гідно його виконувати, щоб даючи за нього звіт перед Всевишнім вони не були посоромлені, але прийняли високу нагороду.

Інформаційний центр ІФДС

Go to top