alt13 вересня в Івано-Франківській Духовній Семінарії ім. свщмч. Йосафата була відслужена Архієрейська Божественна Літургія з нагоди початку нового навчального року.

Очолив це богослужіння Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин) у співслужінні з ректором ІФДС митр. прот. Олегом Каськівим, віце-ректором прот. Олесем Будзяком, ректором ІФБУ прот. Олександром Левицьким, віце-ректором митр. прот. Борисом Гобиром, прот. Андрієм Чорненком, отцями-настоятелями ІФДС та отцями-професорами ІФБУ. Божественну Літургію супроводжували своїм чудовим співом учасники семінарійного хору «Благовіст».

Після завершення Літургії Високопреосвященний владика Володимир привітав всіх семінаристів із початком нового академічного року та побажав їм Божого благословення, сили, ревності та наснаги у навчанні та підготовці до пастирського служіння. Також владика привітав семінаристів першого курсу із успішною здачею вступних іспитів та початком їхнього навчання в стінах ІФДС та ІФБУ. Після привітального слова Митрополит Володимир вручив ряд декретів настоятелям ІФДС та працівникам Архієпархіального управління.

Особливим і торжественним моментом, особливо для студентів V курсу, стало сьогодні урочисте вручення дипломів освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра богослов’я. Ректор ІФБУ прот. д-р. Олександр Левицький разом з віце-ректором митр. прот. Борисом Гобиром привітали вищезгаданих студентів з успішною здачею «бакалаврату» та вручили їм дипломи про отримання базової вищої освіти за напрямом підготовки «богослов’я».

Інформаційний центр ІФДС

Go to top