Архієрейською Божественною Літургією в Архікатедральному і Митрополичому Соборі Воскресіння Христового сьогодні розпочалась V Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої, що в с. Крилос. Очолив богослужіння Єпископ-помічник Івано-Франківський Преосвященний Владика Йосафат (Мощич).

Прийняти благословення в дорогу прийшло чимало охочих вірян, серед них молодь, діти та люди старшого віку. Загалом в спільній молитві взяло участь близько двох тисяч прочан.

Звертаючись до присутніх, Владика Йосафат наголосив на правильному розумінні прощі. «Сьогодні ми йдемо до нашої Матері, яка вже відкрила для нас Двері Милосердя свого люблячого Сина, а нашого Господа Ісуса Христа», - сказав Владика. «Сьогодні ми йдемо разом, підтримуючи одне одного в цій дорозі. Будьмо милосердними до наших ближніх, якщо хочемо відчути Боже до нас милосердя, Тож рушаймо в цю дорогу з повним довір’ям відкривши наші серця на Боже провидіння», - заохотив слухачів проповідник.

Після спільної молитви Владика, разом з присутніми отцями, благословили паломників, окроплюючи всіх свяченою водою.

В цей же час група прочан із Бурштинського та Калуського керунків також молились в центральних храмах Божественну Літургію та вирушили дорогу. Загалом же на прощі очікується близько 45 тисяч молільників.

Пригадуємо, що Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої триватиме до неділі, а кульмінацією її стане Архієрейська Божественна Літургія в Крилосі, котру очолить Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав.

Прес-служба Архієпархії

 

 

Вгору