alt4 червня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Івано-Франківської Духовної Семінарії. Святкова частина розпочалося Молебнем до свщмч. Йосафата, який очолив ректор ІФДС – митр. прот. Олег Каськів у співслужінні віце-ректора – прот. Олеся Будзяка та духівників семінарії.

У привітальному слові отець-ректор побажав випускникам-семінаристам йти дорогою, яка веде до єдності церкви і народу, та брати приклад з свщмч. Йосафата, який був перейнятий світлою ідеєю єдності християнського українського народу ціле своє жертовне життя. Отець Олег подякував батькам, які віддали своїх дітей на тривале навчання і підтримували їх покликання служити Богові і людям.

Опісля усім студентам, які протягом шести років навчалися у даному закладі, вручили дипломи. Після цього, зі словами вдячності ректору, духівникам, викладачам звернувся староста випускного курсу, бр. Ростислав Гадада. Він, від імені випускників, сердечно подякував усім, хто на протязі цих шести років спричинився до їхнього вишколу та духовної формації. На завершення всі присутні виконали молитовний гімн "Боже великий єдиний".

 Тож у добру путь та Ангела Хоронителя на всіх Ваших дорогах наші випускники.

Інформаційний центр ІФДС

Вгору