alt14 травня 2016 року Божого відбулась проща випускників шкіл Івано-Франківської Архієпархії до с. Погоня. Яку організувала Комісія у справах освіти та виховання, Молодіжна комісія ЧСВВ, а також Братство свщм. Йосафата Івано-Франківської Духовної Семінарії.

Тема прощі була "Блаженні Милосерді, бо вони зазнають милосердя"  Розпочалася проща з вступного слова о. Йосафата Фітеля, ЧСВВ. Опісля відбулася співана вервиця до Божого Милосердя яку супроводжував о. Йосафат та семінарійний гурт "Еффата".

По обідньому часі розпочався великий інтелектуальний квест під назвою "Милосердя"  в якому брали участь 15 команд. Завданням гри було детальніше пізнати діла милосердя, скласти пазл, який  дітям потрібно було знайти на точках, котрі були розташовані по цілій площі святого місця. В кінці, зібравши весь пазл, кожна команда на кінцевій точці отримала подарунок –  "милосердинки".

Після інтелектуальної гри прочани вирушили до храму Погінської Матері Божої на Архієрейську Літургію, яку очолив Архієпископ і Митрополит Кир Володимир Війтишин у співслужінні зі священиками Івано-Франківської Архієпархії. Літургія супроводжувалася співом гурту "Еффата". По завершені Служби Божої Митрополит Володимир уділив повний відпуст і кожен випускник який прибув на прощу мав змогу пройти через Ювілейні Двері Божого Милосердя. Проща продовжилася мистецькою програмою.

Віримо, що кожний випускник який прибув на цю прощу, почерпнув для себе багато духовних настанов, які він використає в майбутньому житті.

бр. Віталій Лесів,
семінарист ІІІ-го курсу

 

Вгору