altСьогодні, 14 травня, в Івано-Франківську завершився міні-футбольний турнір на кубок Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

 У фіналі зустрілись дві семінарійні команди: “Forza” (семінаристи першого та шостого курсів), “Олімп” (семінаристи третього курсу). Матч був дуже напружений і в основний час переможця виявити не вдалося, так як дві команди показали рівну гру, яка завершилася з рахунком 1:1. Чемпіона турніру з нагоди святкування Ювілейного Року Божого Милосердя вдалося визначити лише за допомогою серії пенальті, де команда “Forza” здобула перемогу.

Івано-Франківська Духовна Семінарія ім. свщмч. Йосафата вітає бронзових призерів цього турніру, якими стала команда священиків Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Призерів турніру нагороджували організатори: отець Микола Крушец, Голова комісії у справах мирян Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ і Святослав Бойко, ІОЦФЗН “Спорт для всіх”.

Даний турнір відбувся за підтримки Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з благословення Архієпископа і Митрополита Кир Володимира (Війтишина), та фінансової підтримки Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.


бр.Святослав Пастущак,
бр. Ігор Мавдрик,
бр. Святослав Макар,

семінаристи І курсу

Вгору