alt

10 травня 2016 року в монастирі сестер Пресвятої родини відбувся семінар учителів основ християнської етики на якому були присутні, в якості проповідників, наші брати семінаристи.

Семінар розпочався з Божественної літургії, сповіді та Святого причастя, який очолили о.Ігор Яблонь та о.Василь Бурій, відповідальні за освіту і виховання в Долинському і Болехівському деканатах, та семінаристи – реколектанти.

Навчальну частину  семінару очолили  брат Ігор Клюба та брат Степан Витвицький. Ці духовні провідники в нашому районі не вперше, вони вже проводили реколекційні зустрічі з учнями  Долинщини, формуючи духовну особистість підростаючого покоління. Їхні цікаві повчання діти пригадують часто на уроках і з нетерпінням чекають нових духовних зустрічей.

На запрошення Долинського методкабінету Валентини Василівни Лещук, методиста Долинського районного кабінету та Ірини Михайлівни Яблонь, голови методичного об’єднання вчителів основ християнської етики, семінаристи завітали до вчителів християнської етики з насиченими повчаннями.

Брат Ігор Клюба, маючи досвід роботи з дітьми та педагогами, звернув особливу увагу на особистість учителя як наслідника Ісуса Христа, який був і є взірцем мудрості і прикладом для наслідування. Брат Степан Витвицький, маючи міцну основу духовного вишколу, зацікавив учителів оригінальним викладом думок про духовний світ учителя, вміння його толерантно доносити Боже слово до кожного учня, а ще ерудованістю та вихованістю.

Семінар такого характеру збагатив усіх присутніх морально і духовно.

На завершення всі присутні помолилися за мир в Україні, мир у душах та за тернисту дорогу кожного вчителя на нелегкій ниві Христового служіння.

Автор: І. М. Яблонь,
голова методичного обєднання вчителів
християнської етики Долинського району

 

Вгору