altСьогодні, 22 квітня, семінарійна родина вітала у стінах ІФДС дітей і молодь з парафії Архистратига Михаїла, що в Тисмениці. Вони показали семінарійній спільноті театралізовану Хресту Дорогу. Ідейним зачинатилем та організатором цього чудового дійства був о. Юрій Павлюк, духівник ІФДС, а також сотрудник на парафії Архистратига Михаїла.

У своєму вступному слові отець Юрій представив юних акторів та побажав глядачам увійти в глибину розважань над Страстями Господніми і провести час на Божу славу.

«О Ісусе, тихий покірний, вчини моє серце подібним до твого», - ці слова червоною ниткою переходили через кожну стацію, через кожну хвилину цієї Хресної дороги. Варто зауважити, що юним акторам вдалося своєрідним чином не лише розповісти про страждання Ісуса Христа у Хресному поході, а й передати всю глибину страждань Матері Божої та людей близьких до Ісуса Назарянина.

«Хресна дорога завершилась … Але зі снігу постає маленька квітка і після смерті настає життя» - такими словами було завершене це дійство. Христос помер проте у нас є надія на Воскресіння і тому ми не маємо зневірюватись, бо з холодної «зимової» землі виростає квітка миру та надії.


бр. Роман Гулик,
семінарист І-го курсу

 

Вгору