altЗ 15 по 17 квітня гурт “Εφφατα” Івано-Франківської Духовної Семінарії, із розважаннями над Страстями Господніми відвідав парафії м. Отинія, села Нові Кривотули, Тисменицького протопресвітеріату, а також сіл Ворона та Виноград Отинійського деканату, Коломийсько-Чернівецької єпархії.

В особливіший спосіб вірні разом із братами-семінаристами мали можливість розважати над Страстями Господніми та одночасними співстаржданнями Українського народу. “В час, коли діти залишаються сиротами, а молоді дружини залишаються вдовами, де наш Господь повний ласки і правди?” - цими словами із тексту розважань семінаристи закликають вірних не нарікати на Господа, а навпаки покірно приймати Господню волю та нести Хрест, який на нас накладає сам Бог. “… бо як після зими наступає весна, після ночі - день, після темряви - світло, так і після смерті приходить Воскресіння дароване нам Милосердним Спасителем…”

У неділю, 17 квітня прекрасним співом гурт “Εφφατα” прикрасив Божественну Літургію святого Василія Великого у деканальному храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ м.Отинія.

На завершення Божественної Літургії парох храму, митрофорний протоієрей Василій Мельничук висловив щиру подяку братам-богословам за їхню місійну працю на прославу імені Господнього та побажав утвердження в покликанні та досягнення мети у священстві.

Опісля всі присутні разом просили Господа про мир і спокій в Україні. Завершили Літургію молитвою “Боже Великий Єдиний”.

бр. Іван Харевич,
семінарист ІІІ-го курсу

 

Вгору