alt14 квітня 2016 року Божого, на запрошення о. Олександра Волощука, настоятеля Катедрального Собору Коломийсько-Чернівецької єпархії, брати-семінаристи відвідали Коломийську загальноосвітню школу №2, де провели мультимедійні конференції «Хто ти?» для учнів 6-11 класів.

Було проведено три конференції, які розпочалися зі спільної молитви, після якої брати говорили в якого Бога вони не вірять, а пізніше відкривали Бога в якого вірять. В ході конференції, семінаристи використовуючи мультимедійні засоби, старалися свої слова закріпити вдало підібраними відеороликами. Школярі довідалися в якого Бога ми, християни, не віримо. В Бога якому подобається біль, який є злий і не милосердний; Бога який засуджує чуттєвість, який не вміє чекати, чи який відбирає в людини свободу. Але всі спільно змогли дійти до того, що ми віримо в іншого Бога – Бога, який є добрий і милосердний, Бога довготерпеливого і люблячого, в Бога який радше віддасть своє життя анжі дозволить пропасти людині. В Бога, якому цінна кожна особа, який бажає нам добра і має чудовий план життя для кожного з нас: «Бо я свідомий моїх щодо вас задумів, - слово Господнє, - задумів щастя, а не лиха, щоб забезпечити вам надійне майбуття» (Єр. 29:11).

Заходи такого роду допомагають краще учнівській молоді зрозуміти основні аспекти християнства, поглибити свою віру та отримати відповіді на запитання.

Інформаційний центр ІФДС

 

Вгору