altЯк часто смерть стає для нас кінцем. У своєму болі нам так важко побачити проблиски світла і любові. Не дивно, що і піст ми бачимо лише, як втілення страждань. Хоча маємо розуміти, що сяйво, яке випромінює Божа милість по ту сторону життя є значно більшим, Воно сліпить нас своєю красою.

Справді ж і піст є тою дорогою очищення, опісля якої нас чекає, невимовна радість Воскресіння. Дуже важливо є донести до людей важливість цього часу. Саме з такою метою вже третій тиждень поспіль семінарійний гурт «Eλεος» з благословення отця-ректора Олега Каськіва їздить теренами Бучацької єпархії, відвідуючи парохії з розважаннями над страстями Христовими.

За три тижні поспіль брати відвідали понад 20 парафій. Впродовж розважань чимало мирян збудили в своєму серці жаль за гріхи, опісля чого мали можливість приступити до святого Таїнства Покаяння. Хресну дорогу Христа було вдало поєднано із страждальним шляхом нашої Батьківщини. Брати заторкували такі важливі і болючі теми війни в Україні, абортів, а також байдужості народу. Сповнені емоціями вірні на чолі з отцями-адміністраторами були щиро вдячні братам за їхню кропітку працю.

бр. Олексій Стронський,
семінарист І-го курсу

Вгору