altСьогодні, 4 квітня, у семінарійному храмі працівники Івано-Франківської Архієпархії провели конференцію для студентів I-IV курсів. Конференцію проводили о. Віталій Максимів, помічник економа Івано-Франківської архієпархії та Богодан Тачинський, референт економа у справах проектів .

Одним з основних завдань конференції було розповісти семінаристам про співпрацю Івано-Франківської Архієпархії з католицькими єпархіями та семінаріями у Німеччині, Польщі, Австрії, Італії, Франції та Англії. Брат Богдан розповів про специфіку навчання у польській, німецькій та інших семінаріях. Він зауважив, що специфіка навчання у таких семінаріях значно відрізняється від нашої через латинську традицію і багато інших факторів. Позаяк є безліч плюсів серед них: досконале володіння іноземною мовою, європейський досвід.

Отець Віталій ознайомив семінаристів з процедурою оформлення документів для навчання за кордоном. А також заохотив до співпраці з курією, адже за його словами робота знайдеться усім. Крім того о. Віталій розповів про проекти, які зараз розвиває Івано-Франківська Архієпархія. Завершуючи конференцію отець попросив семінаристів не бути байдужими, але водночас робити розумні та виважені кроки та не боятися співпрацювати з курією, працівники якої завжди відкриті до співпраці.

Роман Гулик,
семінарист І-го курсу

Вгору