altМинулого тижня семінаристи IV курсу Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата провели молитовні розважання над Христовими Страстями на парафії св. Архистратига Михаїла у с. Майдан.

Всі присутні парафіяни змогли разом з семінаристами у глибині свого серця застановитися над хресною дорогою нашого Божественного Спасителя та над Його відкупительною жертвою задля спасіння всього людського роду. Головний акцент цих духовних розважань ставився на нашій відповіді: «А що робимо ми, ‑ грішні люди, щоб жертва нашого Господа Ісуса Христа не була даремною; як ми відповідаємо на Його любов до всіх нас?».

Особливістю цієї Хресної дороги були яскраві та актуальні паралелі, пристосовані до сучасної ситуації в нашій державі, адже всі ми знаємо про страждання та важкий хрест, який випав зараз на долю всього нашого народу – війну на Сході України. Ми завжди повинні пам’ятати та молитися за тих людей, які захищають наші життя, підставляючись під ворожі кулі та просити у всемилостивого Бога миру та спокою для нашої Батьківщини – України.

 

Августин Тимчак,
c
тудент
IV курсу


 

Вгору