altСьогодні, 28 березня, у храмі Івано-Франківської Духовної Семінарії відбулась презентація книги Ренцо Лаваторі та Луч’яно Соле «Зустріч з Христом у Євангелії від Луки». Семінарійній спільноті книгу презентував о. Роман Безпалько, головний редактор видавництва «Месіонер». Варто зауважити, що  саме отець Роман переклав цю книгу з італійської мови.

На початку презентації з привітальним словом звернувся митр. прот. д-р Олег Каськів, ректор ІФДС, перш за все він привітав о. Романа у стінах рідної Alma Mater, а також заохотив його до ще глибшої співпраці з семінарією.

Під час презентації о. Роман Безпалько про саму книгу сказав так: «Якщо б у цій книзі зробили покажчик, для пошуку моральних чеснот,  то на кожній сторінці ми б знайшли любов і милосердя» . Саме тому книга «Зустріч з Христом у Євангелії від Луки» в часі року Божого милосердя є дуже актуальною. Також отець зауважив, що цю книгу можна використати під час катехизацій та проповідей, як правдивий приклад любові та милосердя.

Окрім вже згаданої книги були представлені інші книги видавництва «Месіонер», це не лише біблійна література, а також твори Святих Отців, Документи Церкви, Проповіді та багато інших. Вже завершуючи презентацію о. Роман заохотив семінаристів до співпраці з видавництвом, а також нагадав про важливість книг, про те яку роль  вони відіграють у нашому духовному розвитку.

бр. Роман Гулик,
семінарист І-го курсу

Вгору