Сьогодні в Івано-Франківську продовжились представлення напрацювань Патріаршого Собору. До Архієпархіального управління цього разу приїхали представники Калуського і Войнилівського деканатів.

На початку зустрічі всі присутні спільно помолились Молебень до Пресвятої Богородиці, в храмі Івано-Франківської Духовної Семінарії, який очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир, спільно з священнослужителями двох протопресвітеріатів. У своєму вітальному слові Архієрей наголосив на важливості єдності у співпраці всіх парафій нашої Архієпархії. «Дякую кожному з Вас за те діло, яке ви жертвуєте на Божу славу та для добра нашої Батьківщини», - звернувся Владика.

Після чого Єпископ помічник Івано-Франківський Кир Йосафат розповів присутнім про Ювілейний Рік Божого Милосердя: його духовний вимір та значення відпусту. Він також повідомив, що в Івано-Франківській Архієпархії цей відпуст можна отримати в трьох храмах: Архікадетральному і Митрополичому Своборі Воскресіння Христового (м. Івано-Франківськ), Успіння Пресвятої Богородиці (с. Крилос) та Базиліці Успіння Матері Божої (с. Погоня).

Далі митр. прот. Олег Каськів, Синкел у справах духовенства, представив Резолюції Патріаршого Собору, який відбувся в нашому місті 25-27 серпня, звертаючи особливу увагу на парафіяльний рівень, даючи зрозуміти, що ці напрацювання Собору – спонукають нас стати обличчям до наших ближніх, щоби бачити в них Божий образ.

На конференції було також запрезентовано тематику створення парафіяльної та економічної ради на парафіях. Дану тему розкрив Судовий вікарій Архієпархії прот. Степан Балагура, а його заступник прот. д-р Віталій Токар розповів про новий парафіяльний статут.

Відтак учасники зборів розділились на три групи так, як і в попередні рази: священнослужителі, касири, братство-сестринство та мали свої тематичні зустрічі, під час яких активно вступали в дискусії та запитували те, що їх цікавило.

Закінчилась зустріч спільною трапезою в семінарійному рефектарі, на завершення якої Владика Йосафат подарував кожному пам’ятну книгу, уділивши архієрейське благословення.

Раніше в Пособорових конференціях вже взяли участь представники 12 деканатів: Букачівецького і БурштинськогоЧерченського та РогатинськогоГалицького та БільшівцівськогоЄзупільського, ТисменецькогоЛисецького і Боднарівського, Долинського та Болехівського деканатів. 

Прес-служба Архієпархії

Вгору