alt19 березня в Івано-Франківській Духовній Семінарії ім. свщмч. Йосафата була відслужена Велика Вечірня, яка мала сьогодні особливе поєднання із всесвітньою акцією «Година Землі». Очолив це богослужіння секретар ІФДС прот. Михайло Дзуль. У своїй проповіді він закликав всіх присутніх до економії природніх ресурсів та бережного ставлення до довкілля, яке є Божим даром для нас. Супроводив вечірню своїм чудовим співом семінарійний хор «Благовіст».

Варто зауважити, що наша семінарія кожного року долучається до цієї екологічної акції, яка в Україні почалася з 2009 року. Особливістю «Години Землі» в ІФДС стало використання цікавих символів. Посеред храму зі свічок було викладено символічну «лампочку», що символізує природні дари, які нам даровані Богом, а також викладено надпис «60+», що свідчить про нашу відмову від електроенергії протягом години в рамках сьогоднішньої всесвітньої акції. Тут «+» означає, що ми маємо не лише протягом години, але якомога частіше старатися берегти та заощаджувати природні ресурси, адже вони є дарами Творця для всього людського роду.

Всі семінаристи мали змогу подякувати Господу Богу за сотворений світ та помолитися за збереження природи, яку ми – люди, повинні берегти згідно нашого покликання, яке ми отримали від Всевишнього Творця. Пам’ятаймо, що шануючи Богом сотворений світ, ми показуємо Господу свою глибоку пошану і любов.

Августин Тимчак,
семінарист
IV курсу

Вгору