altСьогодні в каплиці Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата відбулося урочисте вручення дипломів випускникам VІІ курсу. Святкове дійство розпочалося Архієрейською Літургією, яку очолив Високопреосвященніший Владика Володимир (Війтишин), Митрополит і Архієпископ Івано-Франківський.

Співслужили Святу Літургію ректор ІФДС митр. прот. Олег Каськів разом з іншими духовними наставниками семінарійного храму.
Архієрейську Божественну Літургію супроводжував співом семінарійний хор «Благовіст».

Після Літургії ректор семінарії зачитав накази про дипломованих богословів. А Владика Володимир із найкращими побажаннями вручив дипломи усім випускникам, які протягом семи років навчалися у даному навчальному закладі

Після цього, зі словами вдячності Владиці, ректорові, духівникам, викладачам звернувся староста випускного курсу Юрій Гринчук, який від імені випускників, сердечно подякував усім, хто на протязі цих семи років спричинився до їхнього вишколу та духовної формації. Опісля наголосив: «Де б ми не були, ви завжди будете чути за нас добрий відгук».

До випускників звернувся ректор семінарії – отець Олег Каськів, який сказав, що стіни семінарії завжди відкриті і чекають на кожного з них. Опісля подякував всім гостям, батькам, які прибули на свято і закликав до спільної молитви за Україну. Всі присутні виконали гімн «Боже великий, єдиний»
По закінченню свята всі випускники разом із рідними розділили радість за святковим фуршетним столом.

бр. Юрій Матійчик,
семінарист ІІ курсу

Вгору