altБоже милосердя  стало головною темою екологічної віднови духа, яка розпочалася в семінарії 11 березня і триватиме на протязі трьох днів. Реколекції провадить  о. д-р Володимир Містерман, заступник керівника Бюро з питань екології УГКЦ та сповідник ІФДС.

Сьогодні реколектант провів першу науку під назвою «Повернись до раю, щоб прийняти життя вічне». У цій, здавалося б на перший погляд дуже філософській науці, о. Володимир говорив про прості речі, а саме про те, що ніщо не трапляється випадково, «Господь нас з вами вирвав з контексту, у якому ми жили, щоби поставити сюди», – сказав проповідник. І тому кожен з нас має прийняти те де, коли і для чого Господь вибрав нас з поміж мільйонів, щоб вилікувати наші зранені гріхом душі. А потім коли вигояться усі душевні рани ми змогли лікувати душі інших, це о. Володимир довів на власному прикладі, розповівши про свій перший досвід проповідництва, ще будучи студентом семінарії, в стінах якої проповідує.

Проповідник наголосив, що вислів: «Повернись до раю, щоб прийняти життя вічне», використав не випадково, адже вже тоді, коли наші прабатьки вчинили гріх Господь знав, як спасе людство від темряви гріха.

На завершення першої науки реколектант додав,що лише тоді, коли ми повністю покладемося на Бога, довіривши йому наші рани Він нас вилікує і наші вади зробить головною нашою зброєю.

бр. Роман Гулик,
семінарист І курсу

Вгору