altВ період з 29 лютого по 4 березня випускники Івано-Франківської Духовної Семінарії св. Йосафата, бр. Ігор Ільницький, бр. Тарас Винник та бр. Андрій Яцишин, взяли участь у щорічному курсі «Foro interno».

Семінаристи, які є студентами Папських Університетів Ватикану, успішно пройшли спеціальний курс для вишколу сповідників та тих, які готуються стати служителями Святої Тайни Сповіді. Вищезазначений захід організовує Апостольська Пенітенціарія. Дана інституція Католицької Церкви є одним із трьох церковних трибуналів Римської Курії, до юрисдикції якої належить розгляд справ щодо сакраментальних перешкод, диспензи від яких є зарезервовані за Апостольською Столицею. Окрім того, Апостольська Пенітенціарія відповідає за надання та управління відпустами, так званими індульгенціями. Учасники цієї програми, отримали відповідні сертифікати, що засвідчують участь у ній.

Особливим моментом цього курсу була індивідуальна зустріч 4 березня з Святійшим Отцем. Учасники курсу мали чудову нагоду аудієнції із Папою Фанциском, прохаючи його Святість про молитву за мир і спокій в Україні.

За повідомленням випускників ІФДС

Вгору