„Тоді почув я голос Господній, що говорив: „Кого б мені послати? Хто нам піде?” І сказав я: „Ось я, пошли мене!” – каже Ісая про своє покликання Богом (Іс. 6,8).

Є три види покликань, про які говорить стародавнє прислів’я, це покликання лікаря, вчителя і покликання до священства. Лікар працює з хворим тілом людини, яка бажає жити, учитель формує дитину до життя в цьому світі, а душпастир працює з найбільш вразливим, що є у людини – душею. Тому він повинен бути добре підготовлений до душпастирювання. Саме для тієї мети існують певні духовні заклади, де формуються майбутні священики – семінарії.

 

„Ось я, пошли мене!” Саме з такими словами у серці прийшло у стіни Івано-Франківської Духовної Семінарії молоде покоління семінаристів. Але щоб дійсно відчути себе семінаристом в стінах нашого Духовного Назарету для них було влаштоване свято, на якому духівник нашої семінарії отець Ярослав Тимішак після Молебня до покровителя нашої святині св. Йосафата вручив кожному посвячені підрясники. Беззаперечно, велика радість запанувала в серцях кожного юнака, котрий відізвався на поклик Христа. Разом з ними радість розділили їхні батьки, родичі, знайомі, співбрати-семінаристи.

Ректорат семінарії та вся семінарій на спільнота щиро вітають першокурсників з їхнім святом і бажають їм гідно прямувати стежками св. Священомученика Йосафата і досягнути найвищого достоїнства священства в Господі Ісусі Христі.

Попадюк Степан
Семінарист VI курсу

Go to top