3 січня студенти брати II курсу Івано-Франківської духовної семінарії  Романів Степан та Ломпас Ростислав  вирушили в дорогу на Східні терени України, щоб саме там разом із захисниками нашої держави  прославляти новонароджене дитятко.

З 4 січня на запрошення владики Степана Менька екзарха Донецького, брати-семінаристи ІІІ курсу Михасів Андрій, Томунь Василь та Касіян Дмитро вирушили на Східні терени України а саме місто Маріуполь, щоб спільно з парафіяни храму Преображеня Господнього прославляти новонародженого Ісуса - дитятка.

 

3 6 по 9 січня брати-третьокурсники вирушили в подорож до міста Дніпро для служіння.  Троє семінаристів: Кобута Андрій, Дрангула Андрій та Бурко Богдан радо відгукнулися на можливість місійної діяльності. Мали нагоду гостювати в отця Василя Пантелюка.

28 грудня новостворений гурт Івано-Франківської духовної семінарії вирушив у подорож Італією задля прослави новонародженого Христа. На чолі з віце-ректором прот. Андрієм Чорненком тріо «Noel» в складі о. Івана Вінтоняка, префекта семінарії, Котовича Дмитра, студента першого курсу та Стронського Олексія, студента третього курсу відвідали кілька невеликих італійських поселень на півдні.

Особливим часом радості для кожного християнина є період від Різдва Христового і аж до згадки про Святе Хрещення Господнє у Йордані від Івана. Обидва ці свята можна назвати одним словом «богоявлення», бо і в одному і в другому Господь приходить до людини, об’являється їй, хоче бути з нею, прагне відновити зв'язок з людиною, сотвореною на свій образ і свою подобу, котрий був втрачений саме через гріх. 

Всесвітлішим, високопреподобним отцям-душпастирям, богопосвяченим особам, дорогим у Христі братам і сестрам.

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!

«Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було – Бог... 
Прийшло до своїх, а свої його не прийняли. Котрі  ж прийняли його – 
тим дало право дітьми Божими стати, які в ім’я його вірують» 
(Ів 1,1.11-12)

РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ
БЛАЖЕННІШОГО СВЯТОСЛАВА

Високопреосвященним і преосвященним архиєпископам та митрополитам,
боголюбивим єпископам, всечесному духовенству,
преподобному монашеству, возлюбленим братам і сестрам,
в Україні та на поселеннях у світі сущим

Go to top