Івано-Франківська Духовна Семінарія — Семінарія

З 15 липня по 4 серпня 2018 року в музейно-меморіальному комплексі імені патріарха Йосифа Сліпого в Заздрості на Тернопільщині пройшла четверта благодійна літня школа англійської мови.

Сьогодні, 5 серпня, у першу неділю серпня, завершилась VII Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос. Кульмінацією прощі стала Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав.

По завершенню Молебня до Богородиці, походу до княжої криниці та освячення води для паломників, біля Успенського Собору Велику Вечірню з Литією очолив Владика Йосафат Мощич, Єпарх Чернівецький.

Сьогодні, 4 серпня, на Прикарпатті розпочалась вже VII Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої, що в с. Крилос.

29 липня семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії разом з отцями-настоятелями взяли участь у прощі семінарій УГКЦ до Патріаршого собору Воскресіння Хрестового, що в місті Києві.

Ректорат, працівники та вся семінарійна братія щиросердечно вітають віце-ректора семінарії о.д-ра Андрія Чорненка з 12 річницею ієрейських свячень

Бажаємо Вам радості та щастя у служінні Богові,подальших перемог та здобутків на духовній ниві в ім'я Всевишнього Бога Отця, Сина і Святого Духа! Хай Всемилостивий Господь і надалі скеровує Вас на служіння Христовій Церкві відповідно до Свого Предвічного Задуму та з висоти спогляне на Ваші труди і обдарує Вас міцним здоров’ям, натхненням і витривалістю

на Многії та Благії Літа!

10 липня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Івано-Франківської Духовної Семінарії св. Свщмч. Йосафата та Богословського Університету св. Івана Золотоустого.  

НАКАЗ № 010

Про зарахування в число студентів

Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмуч. Йосафата УГКЦ

Беручи під увагу результати вступних екзаменів та співбесіди, Приймально комісія вирішила:

  1. Зарахувати в число студентів ІФДС на 1-ий курс нижче зазначених осіб, котрі успішно склали вступні екзамени:

Go to top