19 квіття семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщнм. Йосафата відвідали благодійний вечір духовної музики у виконанні християнського хору «Master’Singers», що складається із сотні виконавців під керівництвом диригента Ларрі Грейсона із США, штат Арканзас.

З 4 по 9 квітня семінаристи 4 курсу Іван Зубрицький та Володимир Майка перебували на місії у місті Запоріжжі. Основною метою поїздки була допомога пароху о. Роману Вовку під час передвеликодніх богослужінь  у храмі Матері Божої Неустанної Помочі.

План нічних чувань у Крилосі

12-13 квітня 2018 р.Б.

За участю Преосвященного Владики Йосафата (Мощича) та Івано-Франківської Духовної Семінарії

ПРОГРАМА НІЧНИХ ЧУВАНЬ

в с. Крилос

12-13 квітня 2018 р. Б.        

19:00 – Зустріч Архиєрея / Велика Вечірня;
20:00 – І-ша наука;
20:30 – Богородична Вервиця;
21:15 – Виніс ікони / Молебень до Богородиці;
21:45 – ІІ-га наука;
22:15 – Молитви на оздоровлення / Благословення святим єлеєм;
23:00 – Архиєрейська Божественна Літургія.

Ректорат, працівники та вся семінарійна братія щиросердечно вітають префекта семінарії диякона Юрія Сидіра 

з Днем Народження!

Цього року Ви відзначаєте це свято одночасно із світлим празником Воскресіння Христового. Тому складаємо свої благання до воскреслого Ісуса та  щиро бажаємо Вам всіх благословень, щастя, удачі, любові близьких, поваги друзів та підопічних. Нехай Господь особливо обдарує Вас своїми найкращими дарами, огорне своєю опікою до кінця днів та ніколи не відніме від Вас Свого Благословення!

На Многії і Благії Літа!!!!

Ввечері в Архікатедральному Соборі Воскресіння Христового продовжились богослужіння Страсного Четверга молитвою Утрені страстей, під час якої дванадцять священнослужителів читали уривки з Євангелій, які розповідають про останні моменти з життя Спасителя, Його розп'яття та поховання. Очолилив спільну молитву Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин. 

У Страсний четвер в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового Митрополит Володимир Війтишин очолив Вечірню з Літургією Василія Великого та здійснив Чин обмивання ніг дванадцятьом священикам Івано-Франківської Архієпархії. 

4 квітня в Івано-Франківській духовній семінарії  ім. свщмч. Йосафата завершилась великопосна Віднова духа, яку провів о. Олег Федоренко, СДБ.

Go to top