УМОВИ ПРИЙНЯТТЯ ДО СЕМІНАРІЇ  

Згідно рішення Ректорату Івано-Франківської Духовної Семінарії та Івано-Франківського Богословського Університету у 2018 році приймаються юнаки віком від 17 до 30 років, виключно неодружені особи.

Усі документи приймаються тільки особисто і в оригіналі.

Приймальна комісія буде знаходитись на 1-му поверсі в приміщенні Івано-Франківського Богословського Університету, за адресою вул. Гарбарська, 22.

9 червня в стінах Івано-Франківської Духовної Семінарії відбувся з’їзд вівтарних дружин. Даний захід був підготований та проведений за співпраці Івано-Франківської Архієпархії та ІФДС.

6 червня для семінарійної спільноти Івано-Франківської духовної семінарії ім. священномученика Йосафата та центрального офісу Бюро УГКЦ з питань екології став особливим днем, адже всі разом із племінницею та похресницею Блаженнішого Любомира (Гузара) п. Марією Рипан мали можливість відзначити першу річницю відходу Великого Українця та Патріарха до Дому Отця Небесного. Поважна гостя з Канади в архієпархіальному конференц-залі презентувала дуже цінне видання «Найдорожча Мамусю!», якого вона є упорядником і яке побачило світ у видавництві УКУ.

Впродовж двох останніх днів, у рамках робочого візиту до України, в Івано-Франківську перебували гості із Німеччини. Для шановних гостей було проведено екскурсію, під час якої вони відвідали Архієпархіальне Управління, Духовну семінарію, Навчальний корпус Архієпархії, Лікувально-діагностичний центр св. Луки та ознайомились із діяльністю даних Архієпархіальних структур.

3 червня тріо Івано-Франківської Духовної Семінарії на чолі з віце-ректором прот. Андрієм Чорненком та префектом о. Іваном Вінтоняком відвідали парафію у портовому місті Вайле, що в Данії.

У суботу, 2 червня відбулася ІХ Архієпархіальна проща учнів катехитичних шкіл та катехитів до чудотворної ікони Богородиці у Погоні. Щоб занести свої молитви до Погінської Богородиці в обитель Отців Василіян приїхало чимало паломників різного віку.

Сьогодні, 31 травня минає перша річниця з дня смерті Блаженнішого Любомира Гузара. В храмі Івано-Франківської Духовної Семінарії була відслужена панахида  за упокій душі Блаженнішого. Панахиду очолив віце-ректор семінарії прот. Андрій Чорненко у співслужінні з  семінарійними отцями.

У суботу, 26 травня в стінах Івано-Франківської Духовної Семінарії відбувся «День відкритих дверей». Цього дня до нас мали змогу завітати молоді юнаки, які готуються до вступу до семінарії. Даний захід спрямований на те, щоб майбутні вступники могли краще ознайомитися з життям та побутом у семінарії.

Go to top