У четвер, 13 грудня, в день апостола Андрія Первозванного та 7-ту річницю заснування Івано-Франківської Митрополії УГКЦ вже втретє відбулася проща до Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового в м. Івано-Франківську на честь Блаженних новомучеників Івано-Франківських (Станіславівських) Івана Слезюка, Симеона Лукача та Григорія Хомишина.

Ректор ІФДС, префекти, працівники та всі брати  щиросердечно вітають віце-ректора семінарії прот. д-ра Андрія Чорненка з днем покровителя!

Так як і св. ап. Андрія,  Господь благословив Вас на нелегку працю у своєму винограднику на благо нашої семінарії та всієї Української Греко-Католицької Церкви. Тому схиляємо голови з визнанням і  подякою за Ваші труди та любов до кожного з нас, щиро бажаючи міцного здоров’я, любові рідних та поваги підлеглих, а Господь хай благословить всі задуми та винагородить Вас сторицею!

У понеділок, 24 грудня, в рамках програми "Зустріч з цікавими людьми" до Івано-Франківської Академії Івана Золотоустого завітає відома українська вокальна формація "Піккардійська Терція".

9 грудня до Чернівців на відзначення першої річниці створення Чернівецької єпархії приїхав Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук).

8 грудня в Івано-Франківській Духовній Семінарії завершилися дні духовної віднови, які провадив о. Юстин Бойко. Протягом цих днів брати-семінаристи мали змогу роздумувати  і розважати над такою важливою для себе темою – покликання.

8 грудня Івано-Франківської Духовної Семінарії відбулася презентація книги ієромонаха Юстина Бойка «Розмови з Богом за кавою».

8 грудня в Івано-Франківській духовній семінарії була відслужена Божественна Літургія, яку очолив монах-студит о. Юстин Бойко. Йому співслужили ректор ІФДС прот. Олесь Будзяк, віце-ректор ІФДС прот. Андрій Чорненко та отці-настоятелі семінарії.

7 грудня в Івано-Франківській Духовній Семінарії ім. свщмч. Йосафата розпочалися реколекції. Духовним наставником і провідником на час днів духовної віднови є монах-студит о. Юстин Бойко. Основною темою реколекцій є покликання.

Go to top