20 жовтня  семінарійну спільноту відвідав відомий український продюсер, випускник ІФТА, Віталій Човник, а також його дружина, відома українська естрадна співачка, Ірина Федишин, в рамках проекту ІФА «Зустріч із цікавими людьми».

18 жовтня представник екологічного бюро УГКЦ о. Михайло Дзуль у стінах Івано-Франківської духовної семінарії, провів презентацію на тему «як ми сьогодні може зменшити еко слід, від діяльності людини».

13-14 жовтня 2018 р. Б. на теренах Слобожанщини відбулася ІІІ Всеекзархальна піша проща Харків-Покотилівка, присвячена миру і єдності в Україні та цілому світі. На прощі були присутні семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата

16 жовтня єпископ-помічник  Сокальсько-Жовківської єпархії владика Петро (Лоза) відвідав Івано-Франківську духовну семінарію, де зустрівся із студентами приналежними до цієї єпархії.

14 жовтня відбувся вечір пам’яті воїнів, які віддали своє життя за волю та незалежність України. Студенти мали можливість переглянути художній фільм «Кіборги».

13-го жовтня на Ясній Горі відбулася ІІ Всеукраїнська проща для студентської молоді. Проща відбулася за сприяння Центру академічного душпастирства при Патріаршій комісії УГКЦ у справах молоді. Також у прощі взяли участь семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії свщмч. Йосафата.

15 жовтня ректоратом семінарії було проведено спільну конференцію, для кращого вдосконалення розпорядку семінарійного життя.

В період з 8.10-12.10 р. Б.  вечірні богослужіння у семінарійному храмі супроводжували студенти Дяківсько-Регентського інституту ІФБУ разом з директором пані Любов Терлецькою.

Go to top