З благословення Митрополита Володимира Війтишина, перша зустріч ШХА відбулася 22 жовтня в Івано-Франківській Духовній семінарії. На неї завітали понад 60 заангажованих молодих людей з усієї Архієпархії та семінаристів ІФДС.

22 жовтня в  Івано-Франківській Духовній Семінарії відбулася друга частина вечора гумору – КВК, у якій взяли участь семінаристи 1, 2 і 3 курсів.

У суботу, 21 жовтня, семінарійна спільнота 2 курсу здійснила культурно-відпочинкову поїздку до чудового міста Львова.

В Івано-Франківську, віце-ректор ІФДС прот. д-р. Андрій Чорненко разом з братами семінаристами, взяв участь у вшануванні 70-тої роковини найбільшої депортаційної операції "Захід".

18 жовтня в стінах Івано-Франківської Духовної Семінарії відбувся вечір гумору за участю команд братів семінаристів IV, V та VI курсів.

18 жовтня, в середу, група семінаристів Івано-Франківської Духовної Семінарії з благословення ректора прот. Олеся Будзяка  взяли активну участь у молитвній зустрічі в стилі Тезе (Taizé), де прославили Бога грою на музичних інструментах та співом.

Мудрість Блаженнішого Любомира, котрий у травні відійшов у вічність, тепер оцифрували та представили у вигляді простого та безкоштовного мобільного застосунку «Цитати Любомира Гузара».

З 14 жовтня студенти Івано-Франківської Духовної семінарії УГКЦ беруть участь в «Ознайомчому курсі пенітенціарного служіння для семінаристів».

Go to top