Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/ifdsorg/public_html/libraries/vendor/joomla/string/src/phputf8/utils/unicode.php on line 46
 Івано-Франківська Духовна Семінарія — Інформаційний відділ

В Івано-Франківській Духовній Семінарії ім. свщмч. Йосафата діє інформаційний відділ, який виконує цілий ряд важливих функцій в побуті семінарійної родини.

Насамперед, відділ відповідає за постійне оновлення семінарійного сайту цікавими новинами із життя ІФДС. Його учасники пишуть інформативні статті, які доповнюються фотографіями. На семінарійному сайті можна також знайти інтерв’ю з гостями ІФДС, блоги та відео, які повніше та яскравіше передають важливі моменти життя семінарійної спільноти. Також тут можна побачити інформацію про провід нашої семінарії, прочитати цікаві відомості про її історичне минуле та дізнатися багато нового про внутрішнє функціонування ІФДС на даний момент.

Після реорганізації відділу 2016 р. Б. ректоратом ІФДС було прийнято ряд нових цікавих нововведень щодо семінарійного сайту та створення семінарійної сторінки у соціальній мережі «Facebook», яка на даний час розвивається.

Go to top