Дата і місце народження:

Чорненко Андрій Володимирович, народився 10 жовтня 1982 року в м. Яремча що на Івано-Франківщині.

1989-1996 роки навчався в Яремчанській середній школі №1.

1996-2000 роки навчався в ліцейному класі Червоноградської СШ №4 при монастирі оо.Василіян що на Львівщині.

 

Освіта вища:

2000-2006 роки навчався в Івано-Франківській Духовній Семінарії ім. свщмч. Йосафата.

2006 року закінчив повний курс філософсько-богословського факультетів Івано-Франківської Теологічної Академії за спеціальністю «Теологія» та присвоєно ступінь магістра теології та кваліфікацію теолога, викладача релігієзнавства та християнської етики (ДИПЛОМ С № 011 від 10.06.2006 р.).

2006 року закінчив Івано-Франківський інститут права, економіки та будівництва отримавши базову вищу освіту за напрямом підготовки «Право» та здобув кваліфікацію бакалавра права (ДИПЛОМ з відзнакою ВА № 30556712 від 01.08.2006 р.).

2006-2009 роки навчався у Римі в Папському Східному Інституті на факультеті канонічне право та здобув ступінь ліценціата Magna cum laude (від 17.06.2009 р.).

2017 року захистив докторську дисертацію у Римі в Папському Східному Інституті на факультеті канонічне право та здобув ступінь доктора

 

Навчання при Римських Дикастеріях:

  • атестат про закінчення курсу Foro Interno при Апостольській Пенетенцерії (Прот.№110/09-503 від 13.04.2009 р.);
  • диплом Magna cum laude про закінчення курсу проголошення святих при Конгрегації в справах Святих (Прот. №10/7 від 29.04.2010 р.);
  • Атестат про проходження річної практики в процесуальних подружніх справах Трибуналу І інстанції в Римській Дієцезії (від 22.09.2010 р.);
  • Атестат про закінчення курсу підвищення кваліфікації по канонічних подружніх процесах при Папському Університеті св. Хреста (від 24.09.2010 р.).

2012 року завершив навчання в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького отримавши повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію магістра права (ДИПЛОМ ВА № 43459230 від 05.06.2012 р.).

 

Свячення:

поставлення в чин піддиякона – 01 березня 2003 року в єпархіальному храмі Покрови Пресвятої Богородиці м. Коломиї Івано-Франківської обл. (уділив Єпарх Коломийсько-Чернівецький Кир Павло Василик // Вих. № 14/2 від 01.03.2003 р.).

дияконські (в неодруженому стані) – 24 липня 2005 року в Катедральному Соборі Святого Воскресіння ГНІХ м. Івано-Франківська (святитель Єпарх Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин // Вих. № 274 від 26.07.2005 р.);

священичі – 23 липня 2006 року в Катедральному Соборі Святого Воскресіння ГНІХ м. Івано-Франківська (святитель Єпарх Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин // Вих. № 313 від 27.07.2006 р.).

 

Службова діяльність:

2003-2006 роки – префект Івано-Франківської Духовній Семінарії ім. свщ. Йосафата (призначений Єпархом Івано-Франківським Кир Софроном Мудрим // декрет № 069 від 30.10.2003 р.).

2005-2006 роки – аудитор Івано-Франківського Єпархіального Церковного Трибуналу І інстанції (іменований Єпархом Івано-Франківським Кир Володимиром Війтишином // декрет № 430 від 01.11.2005 р.).

2007-2010 роки – помічник Української Персональної Парафії св.муч. Сергія і Вакха для українців Римської Дієцезії (іменований /трьохрічним терміном/ Папським Генеральним Вікарієм Римської Дієцезії Кардиналом Камілло Руїні // Прот. № 657/08 від 31.03.2008 р. та повторно іменований /річним терміном/ Папським Генеральним Вікарієм Римської Дієцезії Кардиналом Агостіно Валліні // Прот. № 139/10 від 01.01.2010 р.).

2008-2010 роки – капелан української спільноти «Матері в молитві» в Італії (з благословення Апостольського Візитатора для українців Італії та Іспанії Єпископа Кир Діонісія Ляховича // Прот. № 025/10 від 07.03.2010 р.).

2010-2011 роки – віце-ректор Івано-Франківської Духовної Семінарії ім.свщ. Йосафата (іменований Єпархом Івано-Франківським Кир Володимиром Війтишином // декрет № 388 від 27.08.2010 р. за поданням Ректора Семінарії прот. Олександра Левицького // Вхід. № 199 від 26.08.2010 р.).

2010-2013 роки – суддя Івано-Франківської єпархії (іменований Єпархом Івано-Франківським Кир Володимиром Війтишином // декрет № 521 від 28.10.2010 р.).

2011 року згідно ККСЦ, кан. 360 §1, на підставі укладених письмово угод Блаженнішого Патріарха Святослава Шевчука (Вих. № 11/180 від 09.06.11 р.) та Преосвященного Володимира Війтишина, Єпарха Івано-Франківського (Вих. № 245/2 від 09.06.11 р.), був прийнятий до клиру Київської Архиєпархаї терміном на п’ять років.

2011-2016 роки – віце-ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ (іменований Блаженнішим Патріархом Святославом Шевчуком // декрет № КА 11/199 від 16.09.2011 р.).

2012-2015 роки – промотор справедливості Київської Архиєпархії УГКЦ (іменований Блаженнішим Патріархом Святославом Шевчуком // декрет № КА 12/107 від 12.04.2012 р.).

2016 року іменований на уряд віце-ректора Івано-Франківської Духовної Семінарії ім.свщ. Йосафата Архієпископом і Митрополитом Івано-Франківським Кир Володимиром Війтишином (декрет № 565 від 22.07.2016 р.) терміном на один рік.

 

 

Go to top