altСьогодні 10 березня  з благословення ректора Івано-Франківської Духовної Семінарії імені свщмч. Йосафата прот. Олександра Левицького до нашої семінарії завітали  військовослужбовці Внутрішніх військ Міністерства Внутрішніх Справ України, Серед присутніх були полковник Білий Олег Михайлович, заступник начальника управління з виховної роботи західного територіального командування МВС України та підполковник Ващенко Юрій Миколайович  заступник командира військової частини 1241 МВС  України в Івано-Франківську, а також інші офіцери.

Зустріч відбулася у рамках співпраці між Центром Душпастирювання Силових структур ім. св. Димитрія Солунського що діє в нашій семінарії. Екскурсію  організував диякон Ігор Стус, префект ІФДС разом з бр. Іваном Горнецьким, головою ЦДСС та бр. Павлом  Баланюком, секретарем ЦДСС.

 На початку диякон Ігор ознайомив  поважних гостей з історією семінарії та її сучасністю, про денний розпорядок семінаристів, а також  розповів про багатогранну діяльність всіх семінаристів.

Опісля присутні пройшлися по корпусах нашої семінарії та Теологічної Академії, де побачили нові просторі аудиторії, конференц-зал, кав’ярню,  бібліотеку, де особливо зацікавилися цінною спадшиною  Митрополита Андрея Шептицького. Під час екскурсії військові ставили багато запитань, що свідчило про їхнє зацікавлення та захоплення нашою семінарією.

Закінчилася екскурсія  святковою трапезою у семінарійному кафе. Усі гості, на пам'ять отримали часопис ІФДС «Христова Нива» та диск з “Хресною Дорогою” гурту “Gloria”.  

Іван Горнецький,
голова ЦДСС

Вгору